Adresa:
Praha

Pracovní doba:

dle objednávek,
Tel: 732 244 225
Skype: nadezda670

Náš tým
Naděžda
Rečková
kosmetička vizážistka masérka
Novinky

11/12/2013

Oční lifter-Světová novinka na trhu! Funguje na základě BIO-mikrovibrací společné s omlazujícím Rejuvenating Supreme Serumem, díky tomu se dostane kyselina hyaluronová do hloubky pleti. Tento přístroj je účinný na oční partie, je sertifikovaný a patentovaný, zbaví vrásek a tmavých kruhů a rozjasní Vám oči. Přijd'te se vyzkoušet funkčnost tohoto přístroje, můžete použit kdykoli, je tak malý, že jej můžete mít v kabelce nebo kapse, je naprosto pro každého, pro ženy a muži. Máte možnost si to koupit i na domácí použití.

07/12/2013

Připraveli jsme pro Vás zajímavou nabídku dárků na Vanoce a Silvestr.

Podrobně na www.lambregroup.cz

Plati do 7.1.2014!

12/03/2013

L'AMBRE – přeloženo z francouzštiny znamená „jantar“.

L'ambre Groupe International - společnost, nabízející služby spojené s individuálním výběrem parfumerie a kosmetiky za pomoci rozvětvené sítí profesionálních konsultantů.

Centrála společnosti se nachází ve městě Gdaňsk (Polsko). Veškerá produkce je vyráběna v parfumerních a kosmetických továrnách ve Francii ze surovin vysoké kvality.

Již od prvních dnů zaměřila společnost L'AMBRE veškerou svoji pozornost na obsah produkce, přičemž sází hlavně na kvalitu, proto uzavřela smlouvy na přímé dodávky s nejlepšími francouzskými parfumerními a kosmetickými továrnami.

Pro společnost je velice důležité, aby veškerý výrobní proces pod značkou L’AMBRE , tedy výroba parfumerních kompozic a stáčení do flakónů, probíhalo na území Francie, pod kontrolou specialistů. Partnerem společnosti Lambre je francouzská parfumerní továrna „Technico Flor“. Zvláštní pozornost věnuje společnost vždy balení konečného výrobku, z tohoto důvodu objednáváme flakony, rozprašovače, plast a kartón u výrobců z Itálie, Německa, Anglie, Polska. To nám dodává jistotu v tom smyslu, že budou dodrženy veškeré požadavky, týkající se kvality, kdy se základním z nich jeví práce s přírodními ingrediencemi, především rostlinného původu. A to nejsou pouze slova.

Veškerá parfumerní produkce je podrobována testování v nezávislé nekomerční organizaci „parfumtest“ a odpovídá normám a požadavkům na koncentraci vonných látek. Působení na mezinárodním trhu diktuje své požadavky na kvalitu, z tohoto důvodu společnost L’AMBRE Groupe International získala CERTIFIKÁT № NC–1311, potvrzující provedení činností, týkajících se vypracování a zavádění systému managementu jakosti ISO 9001:2000 v oblasti prodeje, exportu, importu kosmetiky a balení, a také v oblasti péče o konzultanty a jejich vzdělávání.

Management společnosti L’AMBRE® si klade za svůj cíl maximálně uspokojovat požadavky klientů, přičemž jim nabízí vysokou kvalitu klientských služeb. Prioritou naší společnosti a úkolem každého pracovníka a dodavatele je dosažení co nejvyšší kvality služeb.

Dnes je společnost L´ambre dynamicky se rozvíjející jednotka, vyznačující se rychlým nárůstem obratu produkce, zajímající důstojné místo na mezinárodním trhu.

Společnost L´ambre pracuje na principu přímého prodeje. Produkty se dostávají ke spotřebitelům prostřednictvím konzultantů, odpadá potřeba obchodů, maloobchodních a velkoobchodních skladů. Společnost ekonomizuje náklady na sklady, obchody a reklamu, a na úkor toho může vyplácet solidní provizi svým distributorům.

Při založení společnosti se jako hlavním jevil cíl nabídnout na trhu produkty, které by vnesly do života lidí něco jasného, kouzelného, a hlavně - vyhovující individuálnímu vkusu a požadavkům spotřebitelů. Myšlenka spočívala v pomoci lidem uskutečnit jejich věčnou touhu po kráse a harmonii s okolním světem a sebou samými. Věříme tomu, že ten, kdo vstoupil do společnosti L´ambre, přišel budovat důstojnou a předpokládanou budoucnost pro sebe a své děti. Zvažujeme výběr každého konzultanta a snažíme se splnit veškeré podmínky pro aktivní, tvůrčí, a zejména-úspě?šnou práci v našem kolektivu.

«L’ambre» – je společnost mladá. Její historii vytvoříme společně!

12/03/2013

Na celom svete sa rozširuje nové hnutie, ktorého priekopníkom je BYAS. „Prirodzene jemný a vysoko efektívny". Týmto stanovuje nové kritériá v každom smere.

OBJAVTE SVOJE NOVÉ JA!

Objavte skutočné tajomstvo krásy celebrít. Revolučné, vysoko efektívne a cenovo dostupné.
BYAS – Bionic Youth Activating System.

Prebujete prírodný zdroj mladistvého vzhledu s BYAS-om. Mimoriadne jemne, bez injekcií a chirurgie.

BYAS kombinuje dva mimoriadne účinné mechanizmy, ktoré sú v harmónii. Prvým ja Bionic Lifter, ručne ovládatelný microcomputer, ktorý pomocou iontoforézy zavedie cenné účinné látky aj do tých vrtstiev, kde prebiehajú procesy starnutia pokožky, a kam sa tradičné kozmetické výrobky nedostanú. Na druhej strane sú to vybrané produkty BYAS, ktoré sú v????aka 3 fázového účinnému systému v dokonalom súlade.